Më mbaj mend (për 1 muaj)

Pro Band - Shqiperine Dua  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Happy Birthday"

Komente

Asnjë Koment

10/07/2014

2014-07-10T17:13:51+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Shqiperine Dua" kënduar nga Pro Band.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Pro Band i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Pro Band:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet