Më mbaj mend (për 1 muaj)


Pro Band - Fjala E Burrit

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fjala E Burrit".
3. Video është e këngës "Fjala E Burrit", por nuk këndohet nga Pro Band.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Pro Band - Fjala E Burrit  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

12/12/2014

2014-12-12T00:55:43+00:00Qka na i hupi forca e gurit
Pse spo i shitet fjala burrit
Fjala burrit jo spo i shitet
Milli ne magje mo spo sitet
Sa ken burrat neper oda
Jo nuk patem o qisi moda
Sa ken burrat neppet oda
Jo nuk patem o qisi moda
Dera e oborrit kur ka kris
Jon qu ne kam krejt robt e shpis
Dikur gruja bojke buk e pet
Tash sta qet as ni qaj te nxeht
As ni qaj e as ni kafe
Per ni fjal ti thot 100 llafe
Grate perpara gjithe diten tuj korr Gruaja e sodit sprek pune me dore
As ni pune jo se prek me dore
I shkon dita veq ne iphone
E nxen nata tuj kqyr seriale
I vjen burri jo se ka gajle
E nxen nata tuj kqyr seriale
I vjen burri jo se ka gajle
Burri i sodit gojen se qel
Pa iz te grus pragun se shkel
Me bo burri me ngrit zanin
Para syve ja then sahanin
U thy sahani u bo beteri
Burrat e sodit i ka nxan sherri
U thy sahani o u bo beteri
Burrat e sodit i ka nxan sherri


Ky tekst u dërgua nga Rina
Më Shumë Këngë Nga Pro Band:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet