Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Live Video Kërko Video

Pro Band - Jasha  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

05/12/2015

2015-12-05T15:52:22+00:00Hajde hajde djem e çika
Me u afru pak te muzika
Zjarr zjarr bashk e bojna
Zjarr zjarr na kur knojna
E kta dushmana rahat si lojna
2x
Zjarr zjarr bashk e bojna
Zjarr zjarr na kur knojna
E kta dushmana rahat si lojna
E kta dushmana rahat si lojna

Ref

Na kur thojna hej hej
Ju thoni Hej Hej
Na thojna jasha
Ju thoni Jasha Jasha Jasha

2: Na kur thojna hej hej
Ju thoni Hej Hej
Na thojna jasha
Ju thoni Jasha Jasha Jasha
Sonte kenga mos te ndalet
O let kallet krejt let kallet

Zjarr zjarr bashk e bojna
Zjarr zjarr na kur knojna
E kto dushmana rahat si lojna
Zjarr zjarr bashk e bojna
Zjarr zjarr na kur knojna
E kto dushmana rahat si lojna
E kto dushmana rahat si lojna

Ref
2x
Na kur thojna hej hej
Ju thoni Hej Hej
Na thojna jasha
Ju thoni Jasha Jasha Jasha

Na kur thojna hej hej
Ju thoni Hej Hej
Na thojna jasha
Ju thoni Jasha Jasha Jasha


Ky tekst u dërgua nga Zhan zhak ruso
Më Shumë Këngë Nga Pro Band:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet