Më mbaj mend (për 1 muaj)


Pro Band - Te Na

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Na".
3. Video është e këngës "Te Na", por nuk këndohet nga Pro Band.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Pro Band - Te Na  (Feat. Ganja)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Featuring

Ganimete Abazi (Ganja)

05/12/2015

2015-12-05T16:00:01+00:00Pro Band:
Ku bohet muhabeti
i amel si sherbeti
jetohet per lezeti
o veq te na
te na,te na

Se na e bojm per qefi
nuk dihet kush o shefi
e ku bohet shyhreti
o veq te naa
te na,te na

Ref.(Ganimete dhe Pro Band) 2X
Se mahalla jem
osht ma e mira n ven
hajde mirsevjen
te na,te na
te naa,te naa
te na,te na

Ganimete:
Kur skena qa bojna
ja nisum e knojna
a e din sa mir e qojna
te na,te na
te na,te na

te na mas miri bohet
jeta per qef jetohet
e tjeter kun nuk t'shkohet
o veq te na
te na,te na

Ref.(Ganimete dhe Pro Band) 4X
Se mahalla jem
osht ma e mira n ven
hajde mirsevjen
te na,te na
te naa,te naa
te na,te na


Ky tekst u dërgua nga 2016
Më Shumë Këngë Nga Pro Band:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet