Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video Kërko Video

Pro Band & Ganja - Kafe Me Llokum  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

09/12/2017

2017-12-09T17:07:32+00:00

Më Shumë Nga

Ganimete Abazi (Ganja)Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kafe Me Llokum" kënduar nga Pro Band & Ganja.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Pro Band & Ganja i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Pro Band:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet