Live Video

Pro Band - Keshtu E Bojna Te Labia


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

27/12/2018

2018-12-27T15:48:37


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Keshtu E Bojna Te Labia" kënduar nga Pro Band.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Pro Band i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Pro Band:

Më Shumë...