Më mbaj mend (për 1 muaj)


Pro Band & Ganja - Potpuri 2 (Gezuar 2020)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Potpuri 2 (Gezuar 2020)".
3. Video është e këngës "Potpuri 2 (Gezuar 2020)", por nuk këndohet nga Pro Band & Ganja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Pro Band & Ganja - Potpuri 2 (Gezuar 2020)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

23/11/2019

2019-11-23T14:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Potpuri 2 (Gezuar 2020)" kënduar nga Pro Band & Ganja.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Pro Band & Ganja i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Osman Imeraj. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Lulien lulien na e kem kunat
2x
E mur vllaun ton o paska pas nafak
2x

Hajde vllau jon o hajde mashallah
2x
Sonte t'kena ba me nuse per kra
2x

Hajde knojna me daire
Na ka dal nusja e mire
Hajde gjith knojna me za
Nafak t'madhe kena na
2x

Dit e dasmes ka qellue
jemi m'ledh gjith me ni vend
gjit se bashku
me festue mat bukrin gazmend
2x

Hajde knojna me daire
Na ka dal nusja e mire
Hajde gjith knojna me za
Nafak t'madhe kena na
2xMë Shumë Këngë Nga Pro Band:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë