Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Live Video Kërko Video

Pro Band & Ganja - Sekret  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

12/12/2019

2019-12-12T16:00:05+00:00

Më Shumë Nga

Ganimete Abazi (Ganja)Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Sekret" kënduar nga Pro Band & Ganja.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Sekret".
Videoklipi nga Pro Band & Ganja i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Pro Band:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet