Më mbaj mend (për 1 muaj)


Pro Band & Ganja - Potpuri (Gezuar 2021)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Potpuri (Gezuar 2021)".
3. Video është e këngës "Potpuri (Gezuar 2021)", por nuk këndohet nga Pro Band & Ganja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Pro Band & Ganja - Potpuri (Gezuar 2021) (Feat. Leonora, Arjana & Ardiana)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

21/11/2020

2020-11-21T14:00:10+00:00

Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Potpuri (Gezuar 2021)" kënduar nga Pro Band & Ganja.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Potpuri (Gezuar 2021)".

Ky tekst është kërkuar 36 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
36

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Elona Leka & Artan Jusufi - Potpuri (Gezuar 2021)

Jame e embel:

e pranova ndarjen, si asgje nuk ndodhi
sa po ketheva shpinen, nje pike lori rrodhi
me than shum e eger paska qen ajo
edhe shum xheloze s'guxon me i be ze

Si kajmak e bakllava e embel si sheqeri
jame i ilaq qe ty te kenaq, me tjetren te ka zene sherri

Sdua qe te dish se per ty po vuaj
tham lamtumiren dhe mbetem te huaj
me thanshum e eger, paska qene ajo
edhe shum e e eger, e s'guxon me i be zo

Si kajmak e bakllava e embel si sheqeri
jame i ilaq qe ty te kenaq, me tjetren te ka zene sherri

Muzika ne Maximum:

per hater e per qef, me tupana bejna zef
keshtu sonte qenka shkru deri na sabah me u disponu

hajde ne kame e conu krejt, nuk kem ardh per me nejt
erdhi reni me ju kenu skeni care pa vallzu
a po doni me bo shkrum
muzika ne maksimum
per cika e per djem knohet kenga pa problem

per hater e per qef me tupana bejna zef
keshtu qonte qenka shkru deri ne sabah me u disponu

nese doni me u knaq, jo nuk mbaron me kaq
tash ritmi vjen me bas, e dushmanat kan me plas
a po doni me ba shkrum muzika ne maksimum
per cika e per djem knohet kenga pa problem

Shaip Sherifi & Coda Band - Potpuri (Gezuar 2021)

KENGET:
Labi - Me ndnjena mos luj
West Side Family - Skena para
Sinan Vllasaliu - Me havera

Engjëllusha & Ylli Demaj - Potpuri (Gezuar 2021)

ooooooo a po vjen me mue
oooooooo ne katun me shkue
oooooo a po vjen me mue
ne katun me shkue

un po vi pre djal po spo mlen nona-2 here
do te vij bre djal neser mroma
do te vij bre djal o neser mroma

Nusja jon e bukur e bukur e bukur-2 here
po na vjen si flutur si flutur si flutur-2 here

Hidhet valllja vallja e pare-2 here
kush vallzon u mloft me ar u mlof me ar-2 here

hidhet vallja vallja e dyte- 2 here
na ket dit e kena prit e kena prit- 2 here

hidhet vallja kanga snalet kanga snalet-2 here
bin tupanat gjemojne malet gjemojne malet-2 here

hajde me shuplake- 2 here
ani sa me gzim ta kalojme ket nate-2 here

hajde me shuplake-2here
ani sa me gzim o hajde ta kalojme ket nate-2here
hajde mshoj tupanit o deri sa shkyhet-2here

rrangedan tupanit vallen mos e nalni-4 here
rrangedan me def ju knojna me qef-4 here

rrangedan tupanit vallen mos e nalni-4 here
rrangendang me def ju knojna me qef-4 here

hajde shote mashalla fluturo me krah-2 here
luj shoto luj naten ta paguj- 2 here

po lun shota po lun shota boni mashalla-2 here
kush nuk ban mashalla pika ka me i ra-2 here
Më Shumë Këngë Nga Pro Band:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë