TEKSTESHQIP

Pro Band
Po Du Veq Me Tpa
Lyrics

Po du veq me tpa

Shoqet e tua nje dit i takova dhe me than se keq mu ke idhnu .Mu idhnove pse nuk te martova shum e re je kan o shpirt per mu. Mu idhnove pse nuk te martova shum e re je kan o shpirt per mu.

ref....
Po du veq me te ty mori dashni sa shum mka marr malli zanin me ta ni.
po du veq me te pa dy fjal me ti than se per ty oj zemer krejt i kisha dhan.

Perveq teje se du askend tjeter edhe pse ti nuk po don me me pa. E harrove shpirt dashnin e vjeter e dikur per mu me lot ke qa, e harrove shpirt dashnin e vjeter e dikur per mu me lot ke qa.

ref......
Po du veq me te pa ty mori dashni sa shum mka marr malli zanin me ta ni.
Po du veq me te pa dy fjal me ti than se per ty oj zemer krejt i kisha dhan.