Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Problemi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Problemi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Në Maj 2012, Problemi merr pjesë në Çelësi Muzikor 6 me këngën "Kthehu Ti". Në Maj 2014, Problemi merr pjesë në Top Fest 11 me këngën "E Vetmja Je". Në Maj 2014, Problemi merr pjesë në Top Fest 11 me këngën "Edhe Kete Vere"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Bigg V

Bidaki

Danny Boy

Xhema Aka Jemayli

Lil Ami

Kacho

Rron KRZ

Scorpion

Gjyks

Oran G

Tags: Problemi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet