Më mbaj mend (për 1 muaj)

Problemi - Kthehu Ti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Hyrja:ti e di pa ty sjetoj,,nat e dit po te kerkoj te lutem kthehu ti te lutem kthehu ti (1her)

PJESA 1--Zemer sjena bashk ma faji asht jetim,,tkam than mfal dhe sa her kam ba gabim,,po ti kurr si ke pranu faljet qe tkam kerku,,cdo fjal qe mke than mu shume mka lendu,,sjena bashk ma une e shoh boten bardh e zi,,shoh femra perdit po asnji nuk asht si ti,,munohem met harru ti e di qe smundem dot,,kujtoj imazhin tan direkt mbjen nje pik lot,,isha msu me ty fundin kurr se kam menu,,problemet ti kam zgjidh sa her mi ke kerku,,per ty baj gjithcka si me qen telenovela,,une e di qe nuk me ndrron me halila e ezela,,pa ty nuk jetoj po mduket se mbijetoj,,pa ty edhe dielli nuk i ka rrezet njesoj,,ti je sweet cdo moment ti shkelqen,,edhe ajri qe e marr pa ty ska oksigjen,,

refreni: ti e di pa ty sjetoj,,nat e dit po te kerkoj te lutem kthehu ti te lutem kthehu ti,, (2 her)

PJESA 2--mkujtohet momenti i par kur ta pash ftyren,,e kisha tveshtir por e gjeta menyren,,me ta shpreh ate qe ndjej per ty fjalt e mia kishin vlera,,po ja qe vjen momenti qe cdo fjal e mori era,,ku mbet ai perqafim qe direkt ma ke dhan,,ku mbet ajo fjal problem kurr skam met lan,,ti e din qe cdo gabim ta fala,,kisha shum pengesa po kurr nuk u nala,,vazhdova at rrug tveshtir qe mcoj tek ti,,ja dola se si as vet tash se di,,nuk zgjati aq shume sa e kisha imagjinu,,nuk arrij me besu se prej meje je largu,,tkam kerku aq shume po nuk ja dola,,kam nejt net pa gjum prap me ty nuk fola,,princesh sa her tkesh nevoj per mu Problemin e ke ktu mjafton mem kerku

Ky tekst u dërgua nga IndritPublikimi: 30/04/2012
Festivali: Çelësi Muzikor 6


Më Shumë Këngë Nga Problemi:


Komente 0


Problemi - Kthehu Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kthehu Ti".
3. Video është e këngës "Kthehu Ti", por nuk këndohet nga Problemi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.