Produksioni Ardi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.8 / Votuan:  4
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Produksioni Ardi është një produksion dhe video produksion shumë i njohur. Ardi është një produksion mjaft cilësor dhe profesional në editimin dhe distributimin e albumeve muzikore. Kanë nxjerr në treg shumë albume të këngëtarëve të ndryshëm shqiptar të cilat janë pëlqyer mjaft nga publiku. Në vitin 2015, Produksioni Arboni & Produksioni Ardi publikojnë albumin "Këngë Dasmash 2015". Në vitin 2015, Produksioni Arboni & Produksioni Ardi publikojnë albumin "Extra Tallava 2015". Në vitin 2015, Produksioni Arboni & ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë


Artistë Të Ngjashëm:

Melosi

Kastrati

Manti

ASHA

EMF Creative

5 Stars

Produksioni Yjet

Bleri Production

Sharri

Black Fish Entertainment


Tags: Produksioni Ardi, Ardi

Krijo Një Kartolinë