Më mbaj mend (për 1 muaj)

Produkt 28 - Ajër Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  49

Fabiani:
Për mua je ajër
Ti mbetesh my love
E vetmja në botë

Për mua je ajër
Ti mbetesh my love
E vetmja në botë

Albani:
Ti në buzë më mbetesh si absent
Shijen jo s'ta ngatërroj ty me asnjë tjetër
Çdo femër që kam pas tani është thjesht e vjetër
Kur dua të të fshij por jo nuk mundem dot
Në trup atë kërkoj por gjithçka është e kotë

Me ty përnatë nuk di të velem
Me ty jam unë i dehur jo nuk dehem
Ta dua trurin mi bllokon mendimet
Një SMS nga qielli
Pra është e jotja dhuratë për sot

Natën vonë, natën vonë
Më tërbon në këtë dhomë
Ta ndiej zërin dhe gjunjët si të dridhen
Ti mbi trupin tim dhe orët nuk lëvizin këtë natë

Natën vonë, natën vonë
Më tërbon në këtë dhomë
Ta ndiej zërin dhe gjunjët si të dridhen
Ti mbi trupin tim dhe orët nuk lëvizin këtë natë

Fabiani:
Për mua je ajër
Ti mbetesh my love
E vetmja në botë

Për mua je ajër
Ti mbetesh my love
E vetmja në botë

Turi:
I take love easy, nice and slow
She knows the job and how to blow
She's the queen and I'm the king
I'm red and black and she is speaking

Baby, muskujt tendosen
Bota po sillet se s'do të vendoset
Nuk bën lojë se si don bllofet
Nuk flen kurrë se s'do të zgjohet
Nuk harron se s'do të harrohet

Just a dream e buzët pijnë
Trupi ngjirret si errësim
Në çdo orë më ka në dorë
Në çdo sekondë është on and on

Mirësevjen Miss Cobra
Më sheh, më prek, më djeg
Më vret, më puth, përhumbur më gjen
E prapë sërish më vjen
Pa turp më thua: Më shih në sy
Të dua ty, unë bëj për ty
Je simfoni, me buzët pi
Kafshimi i kobrës si abses i zemrës

Fabiani:
Për mua je ajër
Ti mbetesh my love
E vetmja në botë

Për mua je ajër
Ti mbetesh my love
E vetmja në botë

Për mua je ajër
Ti mbetesh my love
E vetmja në botë

Për mua je ajër
Ti mbetesh my love
E vetmja në botë


Ky tekst u dërgua nga VilsoniProdukt 28
Renditja: Top 200
Publikimi: 10/04/2013


Produkt 28 - Ajër
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ajër".
3. Video është e këngës "Ajër", por nuk këndohet nga Produkt 28.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Produkt 28:


Komente 1