A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Fero

Ride Or Die ➡ Plimbare Sau Moarte

 Shqip ➡  Rumanisht
Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Translate A Song »

More Translations »

Translated by: Dan


Ride Or Die

E bukur o modelja
teshat krejt dizajna
e zez si meksikana
Zemra pe don
E bukur o modelja
Teshat krejt dizanja
E zez si meksikana
Feron pe don(X2)

E ti ki dashni per mu
se cdo her po ma deshmon
qato une me ty jom
zemren ta kom qel per gjith
me gjet si ty jom lut
tash edhe me ty jom
e cdo sen pom kompleton
zemer un du per gjith

Se ti je krejt cka kom dasht(2x)
Kejt jeten tem me pas(2x)
E buzqeshja jote mknaq(2x)
Ta du ftyren sikur mac

E ty t'puthi edhe nkang2x)
qe qysh t'puthi like muuhha

Skom qef met pa tu kajt(2x)
kesh per mu si un per ty(ha ha)

Pasha Zotin Fero t'don
don,don,don,don
shum pernime e kom
kom,kom,kom,kom
E i but veq per ty jom
jom,jom,jom,jom
se pa ty o ron
ron,ron,ron,ron

Mos meno keq
you know i ride for my lova
ride for my lova lova
Mos meno keq
you know i die for my lova lova
die for my lova lova(2x)

E bukur o modelja
teshat krejt dizajna
e zez si meksikana
Zemra pe don
E bukur o modelja
Teshat krejt dizanja
E zez si meksikana
Feron pe don(X2)

Se ti mo ke bo si pasion (pasion)
Edhe kur largohesh m'afron (m'afron)
Dashuria jote m'drogon (m'drogon)
Meksikana,Meksikana(2x)

Mos meno keq
you know i ride for my lova
ride for my lova lova
Mos meno keq
you know i die for my lova lova
die for my lova lova(2x)

E bukur o modelja
teshat krejt dizajna
e zez si meksikana
zemra pe don
E bukur o modelja
Teshat krejt dizajna
E zez si meksikana
Feron pe don(2x)


Plimbare Sau Moarte

Un model frumos o
toate hainele
negru ca mexicanul
Inima pe don
Un model frumos o
E vorba de ridicare
Negru ca și mexicanul
Feron pe don (X2)

Îl iubești
că oricine mă mărturisește
Te-am întrebat cu mine
inima mea este pentru toată lumea
M-am trezit în timp ce te-ai rugata
cum cu tine
fiecare dintre pomuri completează
draga inima pentru toți

Dacă sunteți tot ce puteți (2x)
Locuiesc cu câinele meu (2x)
Costumul tău de pula (2x)
Luați-vă pe cineva sigur mac

De asemenea a fost a ta (2x)
cum imi place mph

Skom excitat fără voi (2x)
bani pentru mine ca pentru tine (ha ha)

De Dumnezeu Fero pentru tine
Don, Don, Don, Don
multe vrăji și pacturi
Kom, Kom, Kom, Kom
Și te iubesc
Yom, Yom, Yom, Yomnu știți
lei, lei, lei, ron

Nu mai rău
te plimbi acum pentru vânătoarea mea
plimbare pentru calul meu de vânătoare
Nu mai rău
acum mori pentru vânătoarea mea de vânătoare
mor pentru vânătoarea mea de vânătoare (2x)

Un model frumos o
toate hainele
negru ca mexicanul
Inima pe don
Un model frumos o
E vorba de ridicare
Negru ca și mexicanul
Feron pe don (X2)

Ești un om pasionat
Chiar și când pleci, o iau
Dragostea ta pentru mine
Mexican Mexican (2x)

Nu mai rău
te plimbi acum pentru vânătoarea mea
plimbare pentru calul meu de vânătoare
Nu mai rău
acum mori pentru vânătoarea mea de vânătoare
mor pentru vânătoarea mea de vânătoare (2x)

Un model frumos o
toate hainele
negru ca mexicanul
Inima pe don
Un model frumos o
E vorba de ridicare
Negru ca și mexicanul
Feron pe don (X4)

Edit Translation
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019