Official Video

Top 200

Fero - Gang Gang  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  626

Komente nga Fansat

2 🔥🔥

02/02/2018

2018-02-02T20:00:13

Muzika:

Zzap And Chriss

Video Produksioni:

Filmnation
Un jom i flliqt, un jom i prisht
E shes ni b**ch, boj biznis
E shes 5 mij e ja jap ni mij
Se lo keq mu ni mun me ngreh ni vi
E kur don mu i edhe n borgj e shti
Ja marr ni zingjir tani shkoj me shit
Jom kon moti GANG shum moti koh
Ti shum leht po fol po shum zor me bo
Na jena squad rob me droga non stop
Ekipa locked up b**ch boy per mu mos fol
Kta pom shohin kabin amo nrrug nuk pi shoh
Kta shum mir e din ALLES BABA osht hustla
I do it for my team and all my bros dats locked up
Kta shum jon ka pijn krejt ekipa feeling rasta
dozerin MD tu kesh pi lezeti ha ha qato si kom pas nese mvet t thom nashta
Skom konkurenc b**ch kshtu qe futja rrasja
move-i shit-i se shooteri lujti like Rra Rra
Mo nuk veshi Gucci se e bonen shum bajat kta

[Ref. x4:]
Gang gang gang gang gang gang gang
edhe n'Hollywood me shku bi**h kom me bertit gang like

Gang shit Squad shit

un e thirra veq mem knaq qashtu du mu disponu
E ja nisi mem lipi mshtini t kqijat mi harru
Sot jom tu e bo qata qe prom e kom endrru
Krejt fjalt e mia jon bo trend kush ju ka msu

[Ref. x2:]
Kush ka*i ju ka msu mu kon gang
Moti koh i kom shiju drogat qe sot jon bo trend
N klas t 6 kom pas security e ti hala je ajrokrem
Ku ka*i jom tu rrejt n mahall tone tu bertit gang gang

Lej lej let folin lej lej let hejtin se un jom BAB bi**h
Nashta mes pa pare po shkoj e i ni kurv qe o shum rich
Nese niher shpihunon ty nuk muj met besu nah snitch
Krejt ekipa full full krejt piuna punoni per mu shit
Krejt foret e mia krejt tripat e mia pi shoh kta tu mi kopju
Tu pi spllifa po doni me lujt jeni bo mangupa
Po tutna keni mem gjujt
Krejt dhipat kan menu qe ata kan me dhez e Fera ka mu shuk
Sa i perket ksaj pune e shkruj
tekstin ma t'fort qe najher e kom shkrujt Bitch
Kta po folin pare po in Real life they don't got shit
Ajo mthirri n tel mtha hajde apet i thash nah bi**h
Jom shtri n kerr si me kon gjakuzi that's life bi**h
Arsyja e vetme pse boj muzik ka biznis
Jom tu bo pare jom tu marr pare ju pritni
Smuni me bo pare prej kesev nrrug qe i shitni
Jom alles baba ose njo dhe i Vetmi Nese s jom ma i forti nqytet dije qe tkan rrejt bi**h
Kush ju ka msu

[Ref. x2:]
Kush ka*in ju ka msu mu kon gang gang gang gang gang
Moti koh i kom shiju drogat qe sot jon bo trend
Nklas t 6 kom pas security ti hala je ajrokrem
Ku ka*in jom tu rrejt n mahall tone tu bertit gang gang


Ky tekst u dërgua nga Esmeralda   yllaliu000Kartolina (13)

2018-08-07 18:35:21
Edhe n`Hollywood me shku
Bi**h kom me bertit
Gang like
Gang gang
2018-07-23 08:52:14
Gang Gang
2018-06-03 14:11:56
N’klas t 6 kom pas security
Ti hala je ajrokrem
2018-05-26 13:08:47
Moti koh i kom shiju drogat
U krijua nga Esmeralda 2018-03-29 18:38:52
Ti shum leht po fol po shum zor me bo
U krijua nga Edona 2018-03-03 17:05:32
Kta shum mir e din ALLES BABA
osht hustla
U krijua nga edona tanushi 2018-03-03 17:05:55
Mo nuk veshi Gucci se
e bonen shum bajat kta
U krijua nga Edona 2018-02-16 15:04:00
Jom alles baba ose njo dhe i Vetmi
U krijua nga Genta Tahiri 2018-02-09 19:15:28
Gang gang gang gang gang gang gang
edhe n'Hollywood me shku bi**h
U krijua nga Ano 2018-02-03 19:20:07
Kush kari ju ka msu mu kon gang
2018-02-03 17:36:11
Un jom i flliqt, un jom i prisht
E shes ni bi**h, boj biznis
E shes 5 mij e ja jap ni mij
U krijua nga Esmeralda 2018-02-03 14:11:45
Lej lej let folin
lej lej let hejtin
se un jom BAB bi**h
Nashta jes pa pare po shkoj
e i ni kurv qe osht shum rich
2018-02-03 00:15:52
Arsyja vetme
Pse boj muzik
Osht biznis

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë Këngë Nga Fero:

Më Shumë...