A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Fero - Veni 1


Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  374

Fans' Comments

5 🔥🔥

13/06/2018

2018-06-13T17:10:10

Verse 1:
Gjithkah eci vjen ni ere, full bash skunks
Edhe krejt dyrt mu kan qel, krejt e din kush jom
Krejt publika po bertet Gang Gang Gang
Krejt e din qe jom i sert
SERT SERT SERT
Plus ke fansja jote mlypi autograf nc**
Po bohet fansa jem se ty fanset jon tut ik
Kta shum e mir kto dhipa kush pi shtin me ik,
Kta shum mir e din kto dhipa kush o tu i rrit,
Pse spunon met zit, pak pare je tu qit
Ti je snitch i lir bi**h, ti je snitch i lir
E kom thiken tu perzi,ncdo qytet diller tu shti
Ti je snitch i lir bi**h, ti je snitch i lir
Dit po shkojn qe ku jom sot tash vin ofertat per check in
E marr bileten pom thirr dhipi po mkallzon ki fluturim
E thirri tjetren, me marr tjetren, e kjo tjetra so Pushim, e kqyri cila e ka lekin
Qajo e ka fatin m`q**

WAIT A MINUTE SE HARROVA
Veq t'kujtona, veq t'kujtona
Wait a minute se harrova
U kujtova

Hook:
Ahh Bitch let me slow it down
Venin e par e kom zon lyp tjeter ven
Ou shit shum o ka ma then
Venin e pare e kom zon lyp tjeter ven (2x)

Verse 2:
Edhe ngoj fjalt e mia, jon trend
Edhe kqyr krejt shoqnija jon Gang
Do substanca i perbiva, so sen
Po ju dhezin foret e mia God Damn
Edhe hala skom pushu, qe dy muj jom kon i dhezt
E kur du mu qetsu e mar e thirri per me nejt
O tum detyro me bo qata qe asaj ja then
Se cdo sen qe une e boj i pelqen.
Un kom ni ti cka po thu, nuk o sen
Kom provu dy her me t`ngu,sma then
E sa her qe nin per mu Gang Gang
Je tu m`kqyr me imitu, po bon cash
Veq nese m`sheh hup, dhipi vet
Tash leki pom thirr mu, ti mos e njek
Jom relate un me juve krejt, hiq pa hate
Shitni shtrejt amo jeni fake, that's Double Fake
Mun me vrejt 1 muj jom zhduk,ska update
Masi krejt clubin e dhezem ja lash emnin FLEX dj-s tem
Edhe nuk e kom problem, mu kthy ntem mas pari
Veni par jom un, ta dim ku jem
Deri nven t5t, tani mas 5-tit jon kta tjert
Kta po lypin konkurenc po ska konkurenc

Hook:
Ahh Bitch let me slow it down
Venin e par e kom zon lyp tjeter ven
Ou shit shum o ka ma then
Venin e pare e kom zon lyp tjeter ven (2x)

Verse 2:
Ahh ski shpres kunder meje, don me dhez kunder meje
Nshoma temin se shum e ke kap (ouuh nshoje)
Un kom dal para krejtve, jom ma nalt se secili
Idol qe ti najer e ke pas (hee hee)
Kallzom kush o para meje, kush po ka ma shum koncerte
Kush ma shum suksese o tu pas (hee hee)
Ju pom folni mu per kerre,ju pom folni mu per pare
Amo krejt i keni me qira

Hook:
Ahh Bitch let me slow it down
Venin e par e kom zon lyp tjeter ven
Ou shit shum o ka ma then
Venin e pare e kom zon lyp tjeter ven (2x)


Lyrics submited by Gent Veselaj   CASANOVAe-Cards (10)

U krijua nga Flutraa 2018-09-26 15:48:53
Edhe krejt dyrt mu kan qel,
krejt e din kush jom.
Krejt publika po bërtet
GANG GANG!
U krijua nga xhesika dardha 2018-07-25 14:50:20
Kta po lypin konkurenc
po ska konkurenc
U krijua nga XHESIKA DARDHA 2018-07-24 11:53:16
Wait a minute se harrova
Veq t'kujtona,veq t'kujtona
Wait a minute se harrova
U kujtova
U krijua nga Aurorë 2018-07-02 17:07:30
Pse s punon
me t"zit
Pak pare
je tu qit
2018-06-25 11:20:52
Ah ski shpres kunder
Meje don me dhez
Kuder meje.Nshoma
Temin se shum e ki
Kap(ouuh nshoja)
2018-06-24 09:29:37
Masi krejt clubin e dhezem
ja lash Flex si G-s tem
U krijua nga edona 2018-06-19 15:31:49
Veni par jom un,
ta dim ku jem
Deri nven t5t,
tani mas 5-tit
jon kta tjert
2018-06-19 10:35:58
Plus ke fansja
Jote mlypi autograf
Nic
U krijua nga Binna 2018-06-15 16:19:56
Ahh bitch let me
Slow it down venin
E par e kom nxan
Lyp tjeter ven
U krijua nga gena 2018-06-14 14:00:25
Edhe ngoj fjalt e mia,
jon trend
Edhe kqyr krejt
shoqnija jon Gang

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019