Më mbaj mend (për 1 muaj)


Fero - Shut Shit Down

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shut Shit Down".
3. Video është e këngës "Shut Shit Down", por nuk këndohet nga Fero.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Fero - Shut Shit Down  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  19

Këngë e albumit:

"Self Loyalty"

Komente

Asnjë Koment

26/07/2018

2018-07-26T12:22:23+00:00Came in this game
And I shut shit down
Yeah yeah yeah yeah yeah oh
Yeah yeah yeah yeah

Ref:
Came in the game
And I shut shit down
Yeah I shut shit down
O e vertet qe skom pas hic sen
Amo kam shume tash
Tash po fol puna qe e pata per cdo nate
Kta menojn qe kom pas fat
Skom lyp qe 10 vjet
Per me rri qetu nalt
Kta per mu po hajn kar

#1
Hala i njejti nuk ka ndryshu sen
Hala rrethi i njejt
Ski arsye per me fol se ti mu nuk um njeh
Nese fol je tu rrejt
Edhe kejt ondrrat qe kom pas si fmi
Kejt i kom mrri
Edhe kur kane fol keq kan menu qe se di
Une jom bo qe skom ni
Sdi pse man inat se un sju kom bo sen
Ama shume mire une e di qe suksesi po ju dhem
E une suksesin tem se kom mrrit tu bo keq
PO
Si fmi kam ardh qetu ku kom pas qejf
And I run shit now like I
Used to
E nese mshan mu kan me
Tu shtu
And I run shit now like I
Used to
E nese mshan mu kan me
Tu shtu
Like
Boo boo boom Im used to
Im used to killing these foo fools
Im used to killing these gang
Im used to killing these lames
Like ku ku ku ku ku ku
Ku karin doni me shku shku
Kon karin doni me thirr thirr
Ku karin jeni nis nis
Like

Ref:
Came in the game
And I shut shit down
Yeah I shut shit down
O e vertet qe skom pas hic sen
Amo kam shume tash
Tash po fol puna qe e pata per cdo nate
Kta menojn qe kom pas fat
Skom lyp qe 10 vjet
Per me rri qetu nalt
Kta per mu po hajn kar

Came in the game
And I shut shit down
Yeah I shut shit down
O e vertet qe skom pas hic sen
Amo kam shume tash
Tash po fol puna qe e pata per cdo nate
Kta menojn qe kom pas fat
Skom lyp qe 10 vjet
Per me rri qetu nalt
Kta per mu po hajn kar


Ky tekst u dërgua nga emiballiu2
Më Shumë Këngë Nga Fero:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet