A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Fero - Zot Falma


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

14/06/2019

2019-06-14T18:07:06

Ma smuj me ra ma smuj mu nal
arsya jon njerzt qe mdojn e i du
jom veq nje djal hasret pa vlla
sja fali vetes qata qe mdojn me i deshpru
pa kurgja kom ardh vet vet ja kom dal
kan tentu mem nal kan pas qef mem vra
kan prit une me dek po hala jom gjall
gjakin di me nxerr gjakin smuj me fal
qellimet e mija jan kan veq me fitu
suksese smun me pas nese per ta ski punu
kom dashni per qata qe nfillim um kan besu
ishalla zoti mfal po prej zorit kom gabu

Tlutna zot falmaaaaa, saher kom ba haram
jom pendu jom pishmonn, zot falmaaaa tlutna zot falmaaa
saher kom ba haram, jom pendu jom pishmon

jeejee, se dii ti a ke ni shum e njeri ësht nburg
tu luftu me padrejtsii e dooo
nvetmi du jetu npadrejtsi
shum e nana aa tu kajt se ka shum merzii
libeli ri per shokt nqeli
nese nuk e din qite vetin nqat pozit
a tka ndodh naj her mu kan larg prej shpis
a tka ndodh mos me dit sesa tu kan rrit fmit
jaaa e cdo nat jon shum larg nanav tyne qe rrin tu kajt e srrin rehat
only one nuk _____? zotit nalt jeta o sfid e ti sfidoje cdo rast
kom punu ma shum se krejt e din shum mir ata
ncdo menyr jan munu mem nal po i never stop
tu shkru histori prej qe kom ardh jom on top
mun me myt trupin, shpirtin e merr zoti nalt
ajaja ajajaja qoje kryt nalt
ajaja ajajaja jem me ty na
ajaja ajajaja qoje kryt nalt
ajaja ajajaja qoje kryt nalt

ajajajaja perveq zotit nuk ka gje qe mgjykon mu
ajajajaja perveq zotit nuk ka gje qe mgjykon mu

zot falmaaaa tlutna zot falmaaa
saher kom ba haram, jom pendu jom pishmon


Lyrics submited by Xeninuredini
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019