Më mbaj mend (për 1 muaj)


Fero - Esco

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Esco".
3. Video është e këngës "Esco", por nuk këndohet nga Fero.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Fero - Esco  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Self Loyalty"

Komente

Asnjë Koment

03/03/2020

2020-03-03T11:49:15+00:00YEAH

Ref:
Si Pablo Esco
Lek jom tu bo
Bismilah tu thon
Zot falma se mki ndor
Mekat haram
Pej zorit po i kom bo
Falimnderit Zot i madh per talentin qe ma ke dhon
Jom Feroooo
Ktu kom ardh prej zeroooos
E krejt cka du
Si Pablo Esco
Lek shum me bo
Bismilah tu thon
Zot falma se vec ti mki ndor

#1
Sdi as vet qysh mora shum forc
Su nala su dorzova nasnji sprov
Kur krejt bashk dashten mue mem pa posht
Cdo loj un fitova vertetova cka kom fol
Se e di keni dasht fitooore
Kunder meje e dini skeni boleee
E di keni dasht fitooore
Kunder meje e dini skeni boleee
HAH
Qe pse e du man cash-in
Qe pse mu dajt pom njekin
Qe pse hala jom i njejti
Qe pse per mu po vesin
Qe pse mkapin nkar e sqkoqen hiq
Qe pse djemt postojn cdo dit
Sdi pse mhejtin kur mngojn cdo dit
Ska e ska me pas mo Feronit
Jom rrit pa kurgjo hic
Qellimi mu bo njish
Mka shti mu kon i prisht e me punu cdo nat cdo dit

Ref:
Si Pablo Esco
Lek jom tu bo
Bismilah tu thon
Zot falma se mki ndor
Mekat haram
Pej zorit po i kom bo
Falimnderit Zot i madh per talentin qe ma ke dhon
Jom Feroooo
Ktu kom ardh prej zeroooos
E krejt cka du
Si Pablo Esco
Lek shum me bo
Bismilah tu thon
Zot falma se vec ti mki ndor

#2
I feel lonely
I'm blind..I can't see
My mind ovehives me
I'm lost and I'm hot in hill
Lost in Hiiiill
Ain't no angels around my side
I'm lost in a hiiiill
They cut my wings so I couldn't fly
I'm lost in a hiiiill
Can you feel the pain that I have inside
I'm lost in a hiiiill
Can you feel the pain that I have inside

Ref:
Si Pablo Esco
Lek jom tu bo
Bismilah tu thon
Zot falma se mki ndor
Mekat haram
Pej zorit po i kom bo
Falimnderit Zot i madh per talentin qe ma ke dhon
Jom Feroooo
Ktu kom ardh prej zeroooos
E krejt cka du
Si Pablo Esco
Lek shum me bo
Bismilah tu thon
Zot falma se vec ti mki ndor


Ky tekst u dërgua nga  emiballiu2
Më Shumë Këngë Nga Fero:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet