Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fero - BMW Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  4

moj katile qka mke ref:se jom pare tu njeh kerrin bmw hekrin tt n'mahall nuk ke 2x un jom gangster e boj krimin mister krejt pa della master per lek ska ma hustler kategori e ron gangster tjetr nivel nese ni her mu mdel tani smun as ni her shkon direkt ti n xhenet a un per xhenem n
Fero
Renditja: Top 200
Publikimi: 07/05/2022
Orkestrimi: A1


Fero - BMW
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "BMW".
3. Video është e këngës "BMW", por nuk këndohet nga Fero.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fero:


Komente 0