Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Projekti

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Projekti është një grup artistësh i njohur. Në Maj 2009, Projekti marrin pjesë në Top Fest 6 me këngën "Lufta e Kohes"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Koha

M.G.G

Night Rappers

3-Eks

Ksb

Sky Boys

Thugs Way

Motrat Fejza

Dynamic Style

Prishtina Dhe Tini

Tags: Projekti


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet