A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Proofil

Choose star rating

Rating:  4.1 / Votes cast:  8
BIOGRAFIA: Proofil is a popular singer. Më datë 31 Janar 2011, Proofil & Durrki publikojnë videoklipin "Oh Yess", në bashkëpunim me Rema Canolli. Videoklipi u prodhua nga Envinion....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Kacho

Breaker G

APG

Xhemail Retkoceri (Xhemi)

Muhamer Duraku-Meli

Arjan Effecti

Shaban Rogaci

B-King

Ardi (Ardian Hasaj)

Mirsad Shabani


Tags: Proofil, Profil

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019