Prygo
Prygo

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Emri i vërtetë:
  • Brilantin HodajBiografia

BIOGRAFIA: Prygo është një autor këngësh, dj dhe producent i njohur. Më datë 15 Tetor 2018, Prygo publikon videoklipin "Hypnotized", në bashkëpunim me Fatlum Muqolli. Teksti u shkrua nga Nderim Kurti. Më datë 17 Korrik 2019, Blero publikon videoklipin "D.O.V", në bashkëpunim me Prygon. Teksti i këngës u shkrua nga Uki Latifi. Produksioni audio u realizua nga Prygo....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0