Më mbaj mend (për 1 muaj)

Psikodjali

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Psikodjali është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 26 Janar 2017, Psikodjali publikon videoklipin "1312/Ne Qytetin Tim". Më datë 31 Korrik 2017, Psikodjali & Miro publikojnë videoklipin "Banditoz". Më datë 12 Tetor 2017, Psikodjali publikon videoklipin "Jasht Ligjit". Më datë 6 Maj 2018, Psikodjali publikon videoklipin "Princesh". Më datë 4 Prill 2020, Psikodjali publikon videoklipin "Star"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Mr X

Dugga

Shpendos

Albotoxic

Albo 06

Slim

Don Limi

Dm Ritmi Magjik

Izzy

Dyshasi

Tags: Psikodjali


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet