A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Psikodjali - Jasht Ligjit


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

12/10/2017

2017-10-12T18:20:14

Gjaku im shqiptar
Vendi jon me plot tradita
U rrita ne Athin ne lagjet me te pista
Me gangstera dhe bandita
Jemi djem me norma nuk qim nga politika
Kemi perjetuar situata te veshtira
Me net shum te fothta e dit jo te mira
Punonim ne erresir me tru e sakrifica po nuk na lan hapen gojen disa picka
Sa te jem gjall do ta bertas
Qihet policia e sipunate nga pas
E clic-clack te shpetoj nuk ka shanc
Un u kam len zotin po dhe zodi do ti vras
Refreni
Jap dhe jeten kur te them qe te kam vlla
Nuk ma ndjen per kurva dhe para e sjam perfet por i thjesht dhe fukara
A,Aroganja crew o maskara
Jashte ligjit...Jashte ligjit...Jashte ligjit ne maximum (x2)

Jeta jone kurv
Bota jon e hidhur shum
U ritem neper rrug
Shkollen e bem ne burg
Mere me qet merre me but
Sado qe sjemi mir ste shkelim me ne buk
Hallet edhe nata me beren burr
Burr me karakter te fort jo si ty moj kurv
Fitovem rrespektin se s’hapem gojen kurr Jashte ligjit ne maximum
VLD ska vdekje kurr
A,Aroganja crew gjithmon gati per sulm namin te rrezikshem namin te fixum
Namin te reezikshem namin te fixum


Ky tekst u dërgua nga MoneyKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018