A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Qamil Hondozi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Qamil Hondozi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe tallava. Në vitin 2002, Qamil Hundozi publikon albumin "Mbaje Mend". Më datë 25 Nëntor 2012, Labinot Rexha & Qamil Hondozi publikojnë videoklipin "Te Dua Te Dua". Më datë 2 Korrik 2015, Qamil Hondozi publikon videoklipin "Era Trendafil". Më datë 30 Janar 2016, Qamil Hondozi publikon videoklipin "Hala Zemer". Më datë 2 Korrik 2016, Qamil Hondozi publikon videoklipin "Kiss Me Habibi", në bashkëpunim me Alban Gashi. Më datë 30 Korrik 2016, Qam...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Mbaje Mend (2002)


» Dërgo Një Këngë »

Shampanja
Era Trendafil
E Kalli
Kiss Me Habibi
Hala Zemer


Artistë Të Ngjashëm:

Bimi Mustafa

Safet Igrishta

Burim Bytyqi

Fani (M)

Ruzhdi Durmishi

Florimi

Artan Jusufi

Arbnor Bashota

Bekim Kumanova

Astrit Zikolli


Tags: Qamil Hondozi, Qamil Hundozi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019