A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Qamil Imeri

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1
  • Origin:
  •  
  • Residence:
  • Kosovë 
Qamil Imeri is a singer of Rhapsodic Traditional music.
No biography...


>> Add Biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Burim Bedrolli

Bahri Rashiti

Bedri Karaxha

Rrahman Hasani

Nuredin Gashi

Faton Rrezja

Xhavit Nimanaj

Basri Bega

Afrim Gashi

Fetah Bajgora


Tags: Qamil Imeri

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019