A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Qamil Shtavica

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Qamil Shtavica është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur. Më datë 24 Maj 2017, Qamil Shtavica publikon videoklipin "Hej Muzikanta"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Wllatki

Erkan Kumanova

Gzim Roci

Big-K

N-Ec A.K

Striqka

Rapp Dogg

Slik

Tha Answer

Juli


Tags: Qamil Shtavica

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019