Më mbaj mend (për 1 muaj)

Qamili I Vogel - Kah Dera Te Rash Me T`pae Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

kah dera te rash me t`pae
se kthen kryt per me shikju
moj vajz e re
se kthen kryt per me shikju

o hap dritaren per me t`pae
a s`ma hjek
te shkreten sevda

o hap dritaren per me t`pae
a s`ma hjek
te shkreten sevda

vujtjet tona s`do t`harrohen
7 vjet rresht dashni kem pas
moj vajz e re
7 vjet rresht dashni kem pas

o kush ke ai qe na tradhtoje
veq yt at zemrat naj helmoj

o kush ke ai qe na tradhtoje
veq yt at zemrat naj helmoj


Ky tekst u dërgua nga Mazllum Ademi


Nuk kemi video për këtë këngë.
Qamili I Vogel - Kah Dera Te Rash Me T`pae
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kah Dera Te Rash Me T`pae".
3. Video është e këngës "Kah Dera Te Rash Me T`pae", por nuk këndohet nga Qamili I Vogel.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Qamili I Vogel:


Komente 0