Më mbaj mend (për 1 muaj)

Qamili I Vogel - Kenga E Pare E Ymer Rizez Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Ooo.. more e kam pas nji jaran o te vjeter sevdali shoq si gjinej tjeter me sharkijen o plak,
ooooooo zemren ma digjke flak,
hej, hej, zemren ma digjke flak.

Hee, ani moj sharkija me dymdhet tela mori kush po t'bjen ty si herave tjera,
tash ke mbetun e shkret,oooo
me dore o s'ka kush te prek,
hej, hej, mjeshtri o ty t'ka dek.

Ooo more une qet kange po ta qes Ymer Riza more le ta knoj ty krejt shoqnia mallin o me na hjek se pa ty o kem met,
hej, hej, se pa ty o kem met.


Ky tekst u dërgua nga Shqipdoni

Qamili I Vogel - Kenga E Pare E Ymer Rizez
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kenga E Pare E Ymer Rizez".
3. Video është e këngës "Kenga E Pare E Ymer Rizez", por nuk këndohet nga Qamili I Vogel.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Qamili I Vogel:


Komente 0