Më mbaj mend (për 1 muaj)

Qamili I Vogel - Kenga E Rexhes Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  5

heeeeeeeej qou more rexho dil tu sana dassem t'madhe pot bon nana

qou more rexho qou djalo qou delia i nanes ooo sot ma i mir pom dukesh oo

po vin krushqit rrethit t'malit rexha i nanes n'grazhd te kalit

qou rexh qou djalo qou sugari i nanes o sot ma fike deren o

Oooooo oh more allt tu kputshin jelat qysh ma myte rexhen shkelma

qou rexho qou djalo qou sugari i nanes o se s'ka nana tjeter ooo

Oo more krushqi hani e pini nester rexhen n'dhe t'ma shtini

qou rexh qou djalo se s'ka nana tjeter o e ma fike deren oo


Ky tekst u dërgua nga  GeennT

Qamili I Vogel - Kenga E Rexhes
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kenga E Rexhes".
3. Video është e këngës "Kenga E Rexhes", por nuk këndohet nga Qamili I Vogel.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Qamili I Vogel:


Komente 0