Më mbaj mend (për 1 muaj)

Qamili I Vogel & Mazllom Mejzini - Sa I Bukur Muji I Majit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Sa i bukur muji Majit
lulet celin trondofili
lulzoj fusha kodra mali
mirë ja thotë kanges bylbyli
lulzoj fusha kodra mali
mirë ja thotë kanges bylbyli

Kodra t’bukura mbush gjelbrime
me gezim po dal ni herë
me dashnoren ner ni hije
kendojme këngën si për herë
me dashnoren ner ni hije
kendojme këngën si për herë

Kange te bukura tuj kendue
n’ditë ma t’bukura n’muj te Majit
fort ne dy jam dashurue
s’me largohesh kurr prej mallit
fort ne ty jam dashurue
s’me largohesh kurr prej mallit


Ky tekst u dërgua nga Ardian Kryeziu

Qamili I Vogel & Mazllom Mejzini - Sa I Bukur Muji I Majit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa I Bukur Muji I Majit".
3. Video është e këngës "Sa I Bukur Muji I Majit", por nuk këndohet nga Qamili I Vogel & Mazllom Mejzini.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Qamili I Vogel:


Komente 0