Më mbaj mend (për 1 muaj)

Qamili I Vogel - Pasha Syte E Mi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  3

Pasha sytë e mi-e,
që i kam në ballë,
që i kam në ballë,
jam tuj vujt gjithnji-e,
deri sa t’jam gjallë,
jam tuj vujt gjithnji-e,
deri sa t’jam gjallë.

Dal e rri te dera,
me hjek pak mërzi,
me hjek pak mërzi,
jam jetime e shkreta,
hallin kush s’ma din
jam jetime e shkreta,
hallin kush s’ma din.

K'ndo kumri e mjera
shka më rri n’vetmi
shka më rri n’vetmi
K'ndo se erdh pranvera
Në kafaz s’je n’dry
K'ndo se erdh pranvera
Në kafaz s’je n’dry’.

Zonin kur ta njeva,
ti bojshe gu-gu,
ti bojshe gu-gu,
qysh më kaloi jeta,
vajzë për pa u martu
qysh më kaloi jeta,
vajzë për pa u martu.


Qamili I Vogel - Pasha Syte E Mi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pasha Syte E Mi".
3. Video është e këngës "Pasha Syte E Mi", por nuk këndohet nga Qamili I Vogel.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Qamili I Vogel:


Komente 0