A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Qani Maledhi

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  3
Qani Maledhi is a singer of Southern Albania Traditional music.
No biography...


>> Add Biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Tiku I Permetit

Ardit Ahmetaj

Alfred Selimi

Piro Osmani

Muharem Ramaj

Agron Bego

Besim Shabani

Pellumb Plaka

Tom Kallashi

Behar Hoxha


Tags: Qani Maledhi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019