Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9
  • Vendlindja:
  •  
  • Mosha:
  • 77 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Qani Seferaj është një shkrimtar. AUTOBIOGRAFI: Shkollen fillore dhe 7 vjecare e kam bere ne shkollen Peshtan i Madh ne Fier. Kam bere bere shkollen e mesme 4 vjecare per kimi. Profesioni Teknologji. Deri ne vitin 2004, vit qe dola ne pension nuk kam pasur aktivitet letrar. Mbasi hobia ime ka qene Letersia qysh ne vitet e adoleshences. Kur dola ne pension jam marre me poezi, kam botuar disa ne gazeten Dita. Kam botuar disa poezi me teme politiko-shoqerore....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »Artistë Të Ngjashëm:

Sajmir Hide

Josif Gegprifti

Vaso Papaj

Agim Xhuveli

Sotiraq Naci

Romario Xhaferri

Roelio Pane

Skender Lazaj

Leonard Mrishaj

Llesh Murrani


Tags: Qani Seferaj

Qani Seferaj në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë