A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Qani Seferaj
  • Origin:
  •  
  • Age:
  • 76
  • Birthday:
  • 13 October 1942
  • Zodiac sign:
  • ♎ Peshorja
Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  5

Qani Seferaj is a writer. AUTOBIOGRAFI:
Shkollen fillore dhe 7 vjecare e kam bere ne shkollen Peshtan i Madh ne Fier. Kam bere bere shkollen e mesme 4 vjecare per kimi. Profesioni Teknologji. Deri ne vitin 2004, vit qe dola ne pension nuk kam pasur aktivitet letrar. Mbasi hobia ime ka qene Letersia qysh ne vitet e adoleshences. Kur dola ne pension jam marre me poezi, kam botuar disa ne gazeten Dita. Kam botuar disa poezi me teme politiko-shoqerore.

» Edit Bio »

» Poems »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019