A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Bulevardi

Bulevardi i Vlores
Ka vajza pa mase
Jane te Ali Demit
Kane ngelur ne klase

Dalin e shetisin
Pa lejen e mamase
Djemte kavaljera
U qepen nga pase

C'beni keshtu moj yllka
U befshi halas
I harruat mesimet
Mbetet pas sevdas

Vajzat e Halim Xhelos
Jane buzagas
Jane ekselente
S'jane te tollovas

- poezi nga Qani Seferaj


- Poezia u dërgua nga Qani Seferaj -

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019