Qani Seferaj Poezi
Qani Seferaj

Dritarja E Dashurise

Nga dritare e dashurise
Hyn e del vetem nje yll
Eshte ylli mengjesor
E hap perden dhe e mbyll

- Poezi nga Qani Seferaj


- U dërgua nga Qani Seferaj -


{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

Komente 0