A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Qazim Beka

Choose star rating

Rating:  3.9 / Votes cast:  9
  • Origin:
  • Ticë (Skënderaj) 
  • Age:
  • 60
  • Zodiac sign:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Qazim Beka is a popular singer of Rhapsodic Traditional & Folk Traditional music. AUTOBIOGRAFI: Jam Qazim Beka. Kam lindë në një familje fshatare jo edhe aq të pasur të asaj kohe. Prindërit e mij kanë pasur 7 fëmijë, tre djem e 4 vajza. Jam i katërti. Kemi vazhdu jetën me kushte të rënda. Më kujtohet kur kam filluar ditët e para të shkollës, kemi pasur kushte të rënda ekonomike sepse prindërit mirreshin me bujqësi, nuk kishim të ardhura. Shkolla në fshat ishte vetëm deri në klasën e katërt. Rrugët ishin të këqija dhe nuk kish...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


» Add A Song »

Hamëz Jashari
Qenka Ngrit Azem Galica
Dy Sharkija Kuvendojnë (Halil E Hysen Cërvadiku)


Related Artists:

Kerim Palloshi

Xhevat Kelmendi

Zeqe Kuqi

Isuf Berisha

Agim Tejeci

Fehmi Kastrati

Kasem Hallulli

Arif Vladi

Aziz Dervishi

David Tukiçi


Tags: Qazim Beka, Qazim Bekaj

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019