A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Qazim Morina

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11
  • Vendlindja:
  • Bergisch Gladbach 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Slloveni 
  • Mosha:
  • 22 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Qazim Morina është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Është i lindur në Gjermani ku jetoi deri në moshën 4 vjeçare dhe pastaj kthehet ne Kosovë me familje që të vazhdoj jetën në atdheun e vetë. Shkollën Fillore dhe të Mesme i ka përfunduar në Prizren, dhe pastaj së bashku me familjen është zhvendosur në Slloveni në qytetin e Mariborit që të jetojë dhe të studioj. Që në moshën e fëmijërisë ka qenë i pasionuar pas muzikës, por për fatë që nuk ka punuar edhe aq shumë me vetvetën në lidhje me muzikë der...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Isak

Leonardo Gashi

Lory B

Lis Asllanaj

Andi Qereti

Arian Gollopeni

Agon Latifi

Rod

Frenkli Vjero

Meli Sopa


Tags: Qazim Morina

Qazim Morina në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë




Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019