A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Qemal Kadriu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Qemal Kadriu është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore folklorike. Në vitin 2016, Qemal Kadriu & Mexhait Ramadani publikojnë albumin "Melodi Me Kavalla"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Asman Hoti

Osman Hasa

Artim Shyti

Genc Pirraku

Besim Lokaj

Kastriot Kola (Milici)

Hysni Gashi

Hagji Gjugja

Mehmet Gashi

Shpetim Jakupi


Tags: Qemal Kadriu

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019