Më mbaj mend (për 1 muaj)

Qemal Kertusha - Kapedon O Djale I Ri Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Kapidon o djal i ri-e,
Merr dylbite e bots’ i ra,
Jaaaaaa aman hej,
Dojn me im’dalun mendt prej kreje,
Kur e shof tallazin n’dallg!

Sa vaporre e sa gjëmie,
Mbi ty shkojne e s’bajn zullum,
Jaaaaaaa aman hej,
Ti ke hyqëm me i përpie,
Por je i gjane e duron shumë!Nuk kemi video për këtë këngë.
Qemal Kertusha - Kapedon O Djale I Ri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kapedon O Djale I Ri".
3. Video është e këngës "Kapedon O Djale I Ri", por nuk këndohet nga Qemal Kertusha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Qemal Kertusha:


Komente 0