Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Qemal Stafasani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  6
BIOGRAFIA: Qemal Stafasani është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Më datë 27 Shkurt 2009, Qemal Stafasani publikon videoklipin "Kafe Romantike". Më datë 20 Shtator 2010, Qemal Stafasani publikon videoklipin "Kthehu". Më datë 11 Prill 2016, Qemal Stafasani publikon videoklipin "Shoqnia"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Festim Hysenaj

Arbnor Dulla

Faton Avdyli

Bujar Gashi

Afrim Spahiu

Arber Mavraj

Iljas Limani

Fidaim Gashi

Ferki Veseli

Lirigzon Emini

Tags: Qemal Stafasani, Qemal Stefani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet