A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Qenan Selani (Qena)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  4
  • Emri i Vërtetë:
  • Qenan Selani
BIOGRAFIA: Qenan Selani (Qena) është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, tallava dhe popullore dasmash. Në vitin 2016, Qenan Selani (Qena) publikon albumin "Live 2016"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Naim Gavrani

Remzi Leka

Premtim Mehmeti

Avdi Mjeku

Istref Berisha

Sabi

Ibrahim Kasami

Anton Keraj (Toni)

Fidaim Aliu

Fisnik Ristemi


Tags: Qenan Selani, Qena

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019