A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Qender

Choose star rating

Rating:  3.8 / Votes cast:  4
  • Origin:
  • Kaqanik 
  • Residence:
  • Zvicër 
BIOGRAFIA: Qender is a singer. Qendrim Lami, i lindur në Kosovë në Komunen e Kaqanikut mirret qe 5 Vitë me Muzik (Beata-Instrumental) Dhe qe 1 Vitë nisi të bënë Rap. Në Vitin 2004 shkoj Qendirmi në Zvicërr Dhe atje e formuan Grupin GpM Crew (Gangsta Paradise Of Mühlematt). Në fillim ishin afer 100 Persona ne ket Grup, është kënë Grup i Rruges. Në Vitin 2007 Dy prej Grupit (Qendrimi & Kushtirmi) nisen të Bëjnë Beata dhe 3 Persona tjer e Kapen rrugen e Muzikes së bashku me Qend...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

R2

El-One

Zelfi Sefsaliu

Plit

Gjebraili

Valdet Jefkaj

Blerim Maloku

Koda

Brave-L

Padayon


Tags: Qender, Gpm Crew, Qendrim Lami

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019