A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  18
  • Emri i Vërtetë:
  • Qendrim Krasniqi
  • Vendlindja:
  • Kjev (Malisheve) 
  • Mosha:
  • 23 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Qendra është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo R&B. Qendrim Krasniqi i njohur si Qendra ka filluar karrieren si kengetar ne vitin 2015. Kenga e tij e parë është kenga me titull "Mos më thuaj shko". Menjëherë pas kesaj kenge lansoi kengen e titulluar "Koha e femijerise" ne bashkepunim me kengetarin Emir Nexhipi nga Franca e cila e beri me te njohur kete kengetar. Më datë 9 Nëntor 2015, Qendra publikon videoklipin "Ti Je", në bashkëpunim me kengetaret Fjolla Gashi & Agush Idrizi. Me pas vij...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Mc Qlira

Tossi G

Naixx

Mc'boss

P-Don

The-Big

T-One

King-B.One

Aga B

Pimpex


Tags: Qendra, Qendrim Krasniqi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019