Më mbaj mend (për 1 muaj)


Qëndresa Batllava - Sa Mka Marr Malli

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa Mka Marr Malli".
3. Video është e këngës "Sa Mka Marr Malli", por nuk këndohet nga Qëndresa Batllava.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Qëndresa Batllava - Sa Mka Marr Malli  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

11/05/2009

2009-05-11T09:29:46+00:00Se un ty te zgjodha me te miren
nder shoqet qe ti ke pas
E para me fole dhe mendova moj
se nuk ke mem dasht ... Se bashku kaluam
dhe krijuam me t´bukuren dashurii
por pram i vetmuar kujtoj ditet mojj
dhe netet me tyy

Ref:
Sa m'ka marr malli met pa
nuk kam dasht me ty me u nda
dit e nat un ty t´kujtoj
dhe kurr nuk do te harroj 2#

Sa her qe me merr malli
per met pas ndonjeher ne perqafiim
dal un ne dritare dhe un prap kujtoj
e qaj shpirti imm

Sa her qe me merr malli
per met pas ndonjeher ne perqafiim
dal un ne dritare dhe me lot kujtoj
e qaj shpirti imm

Ref:
Ref:
Sa m'ka marr malli met pa
nuk kam dasht me ty me u nda
dit e nat un ty t´kujtoj
dhe kurr nuk do te harroj 2#


Ky tekst u dërgua nga Qëndrim Popova
Më Shumë Këngë Nga Qendresa Batllava:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet