TEKSTESHQIP

Qendresa Batllava
Pse U Ktheve
Lyrics

a i she kta sy
sa shum lotojn
qdo nat per ty
jo nuk pushojn

a qe ka shkru
per jet me vujt
por met harru
kurr nuk ka me mujt

2x
sa tdu met urrej
aq ma shum te du
edhe pse mke rrejt
qe mke dashuru

pse u ktheve
pse u ktheve
pse pas ndarjes mem taku
ma shum mem lendu

pse u ktheve
pse u ktheve
shum ma mir mos tkisha pa
se dy her mem vra

sa kom gabu
se pasna dit
qe tkom taku
heren e dyt

a qenka shkru
per jet me vujt
por met harru
kurr nuk ka me mujt

2x
sa tdu met urrej
aq ma shum te du
edhe pse mke rrejt
qe mke dashuru

pse u ktheve
pse u ktheve
pse pas ndarjes mem taku
ma shum mem lendu

pse u ktheve
pse u ktheve
shum ma mir mos tkisha pa
se dy her mem vra

DËRGOI:
INFO
Nuk mund të nënvlerësohej një aspekt kaq i veçantë, ndaj, produkti muzikor përcillet para audiencës i ilustruar shumë bukur me një videoklip, të cilin e punoi MProduction. Ky videoklip u publikua më 25 Tetor 2016. Për melodinë dhe për arranzhimin u kujdes Egzon Bajraliu, teksa këngës i janë përshtatur vargjet nga Kreshnik Avdiu.