A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Qendresa Demaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  77
BIOGRAFIA: Qendresa Demaj është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 17 Prill 2016, Qendresa Demaj publikon videoklipin "I Huaj". Teksti u shkrua nga vetë Qendresa Demaj. Më datë 15 Prill 2017, Astrit Halitaj publikon videoklipin "A Beson", në bashkëpunim me Qendresa Demaj. Më datë 20 Korrik 2019, Qendresa Demaj publikon videoklipin "Nuk E Di". Produksioni audio u realizua nga Zzap And Chriss....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Mevlyde Mehmeti

Erlinda Balaj

Nevrije Demolli

Fitore Berisha

Sanije Behrami

Eli Tufa

Arjeta Krasniqi

Fjorela Forde

Dhurata Duka

Edona Shala


Tags: Qendresa Demaj

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019